GÜVENLİ
Tüm materyaller CE onaylı, TUV sertifikalı ve Avrupa’da üretilmiş.

YÜKSEK KALİTE
Toddlebike2, Birleşik Krallık şartnamesi uygun olarak tüm parçaları Avrupa’da üretilmiş, birleştirilmiş ve paketlenmiştir. Toddlebike’ın kalitesinden emin olabilirsiniz.
Her ihtimale karşı, 3 yıl koşulsuz garanti ve mükemmel müşteri servisi.

İNOVATİF
Dar Tekerlekli kompakt tasarım ile küçük çocukların kapalı ve açık alanlarda kendi hızları ile etkili bir denge koordinasyonu öğrenebilmelerine karkı sağlar.

ÇOCUK ÜRÜNLERİ ARASINDAKİ BOŞLUĞU DOLDURMAYA UYGUN
1-3 yaş arasındaki çocukların , güvenle yürümeye başlamaları andan itibaren, pedallı bisikletler veya scooterlardan çok önce kullanabildikleri, kas gelişimlerini destekleyen ve çocuklara özgüven duygusu kazandıran eşssiz bir ara dönem gelişim bisikletidir.

FONKSİYONEL
Küçük çocukların kullanmasını, kolay manevra yapabilmelerini, taşımasını veya kullanılmadığı zamanlarda bebek arabasına asmasını kolaylaştıracak biçimde 1 kg’dan daha hafif (denge bisikletleri tipik olarak 3 ila 6 kg arasındadır!).
Diğer sürmeli oyuncakların aksine, geniş tekerlekler çoğu arazi türüyle başa çıkabilir.
Sağlam plastik yapısı bisikletin temizlenmesini kolaylaştırır. Su geçirmez, hava koşullarına dayanıklı, çamur tutmaz ve yeni yürüyen çocuklar için dayanıklı.

EĞLENCELİ
Hareketli, hafif olmasının yanısıra günlük egzersiz imkanı ile çocuklarda bağımsızlık ve özgürlük hissi sağlar. Toddlebike2’ye özel 3 farklı rengi mevcuttur – Ateş Kırmızısı, Toz Pembe ve Gece Mavisi. Hemen almak için şimdi tıklayın !

Add to cart