TESLİMAT GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

Teslimat Şartları
www.toddlebiketurkey.com internet mağazamızdan hafta içi çalışma günlerinde saat 15:00’e kadar verilen siparişler aynı gün veya 1 gün içerisinde kargoya verilmektedir. Siparişler kargoya verildikten sonra mail yolu ile tarafınıza sipariş takip numarası yollanır. Bu numara ile kargo firmasından sipariş takibinizi yapabilirsiniz. Teslim alınmayan kargolar kargo firmasının teslimat bölgesindeki ofisinde dört gün bekletilir. Yine teslim alınmazsa kargo bu süre sonunda Toddlebike Turkey’e geri döner. Siparişinizin kargosu geri dönerse sipariş iptal edilir ve sipariş tutarının ödeme şekline göre tarafınıza iadesi gerçekleştirilir.

Garanti Şartları
www.toddlebiketurkey.com internet mağazımızdan satın alınan ürünler, üretici firmadan kaynaklanan işçilik ve malzeme hatalarına karşı üretici firma garantisi altındadır. Satın almış olduğunuz ürünle beraber gönderilen fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple faturaların garanti süresi içinde özenle saklanması gerekmektedir. Ürünlerdeki, kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek hata ve arızalar garanti kapsamı dışındadır. Ürünleri kullanmadan önce kutu üzerinde yer alan bilgiler, varsa kullanım kılavuzu ve kullanım talimatları tarafınızdan dikkatlice okunmalıdır.

İade ve Değişim Şartları
www.toddlebiketurkey.com internet mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 7 gündür ancak Toddlebike Turkey olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzü tekrarsatılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 30 gün içerisinde faturanız ile iade edilebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz. İade etmek veya başka bir ürünle değiştirmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte ürünü size getiren kargo firmasıyla, karşı taraf ödemeli olarak Toddlebike Turkey’e geri yollayabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünler ‘Mesafeli Satış Sözleşmesi’ şartlarına uygun ise, para iadeniz, sitemizden alışveriş yaparken kullandığımız kartınıza 10 gün içerisinde yapılacaktır

Satın alınan ürünler teslimat sırasında kargo yetkilisi önünde açılıp kontrol edilmelidir. Eğer üründe bir tahribat mevcutsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilir.

Add to cart