Share on Facebook
 
 
 
Share on Twitter
 
 
 
Share on Google Plus
 
 
 
Share on Pinterest
 
 
 
 
 
 
Isobel 2 Yaşında
 
 
 
 

Isobel 2 Yaşında

 

Toddlebike'ı içtenlikle seviyoruz ve bizim için gerçekten önemli bir araç haline geldi. Egzersiz, pratiklik, eğlence ve zevk anlamında çok yoğun bir değer sunduğunu düşünüyoruz ve muhtemelen gelecekte tanışacağımız başka çocuklara da hediye olarak alıyor olacağız.

Isobel 25 aylık, tırmanmayı, atlamayı, koşmayı ve sürat yapmayı seven çok hareketli bir çocuk. Toddlebike bize ulaştığında hafifliğinden çok etkilendik fakat Isobel onu enkaza çevirmeden önce ne kadar dayanacağını da merak etmiştik doğrusu. Isobel anında direksiyonun başına geçti ve çok bundan çok memnun olmuş gözüktü.

Çocukların onunla oynamak için harcadıkları süreye kıyasla bisikletin fiyatının mükemmel bir değerde olduğunu düşünüyorum. Sanırım, sahip olduğumuz hiçbir şey Toddlebike'la mukayese götürmez. Toddlebike, bebek için olan sürmeli oyuncaklarla (benim görüşüme göre hiçbir işe yaramayan oyuncaklar), denge bisikletleri arasındaki boşluğa mükemmel uyuyor. Üzerine oturup, sürmeli birçok oyuncak, geniş bir tekerlek tabanına sahip ve karşılaştırıldığında garip ve ağır. Ve birçok yeni yürümeye başlayan çocuğun, iki yaşında veya daha büyük olmadan en küçük boydaki bir denge bisikletini bile idare etmesi mümkün değil.

Isobel, Toddlebike ile ilk sürüşlerini ev içinde yaptı ve gidonu, diğer birçok çocuğun kullanıyor gözüktüğünden daha az kullandı. Çok hızlı bir şekilde kendini, bahçedeki çimlerin üzerinde sürecek biçimde ilerletti ve birkaç ay içerisinde dengesini korumak konusunda, asfalt üzerinde hızla giderken ayaklarını yere basmadan havada tutacak kadar güven doluydu.

Toddlebike sürekli olarak kullanıldı - hemen hemen hergün ve bazen gün içinde birden çok kez. Bir oyuncak olmasının yanısıra okul koşturmacası için bebek arabasının yerini de aldı çünkü en az onun kadar hızlı (ve tabi kendi başına yürümesinden de hızlı) ve ona özgürce hareket etme imkanı sağladı. Yolculuklarda Toddlebike ı yanında taşımayı ve molalarda onunla oynamayı seviyor. Toddlebike ı tüm hava koşullarında ve çimden asfalta, kumdan zorlu yollara ve bisiklet yollarına kadar sayısız türde yüzeyde kullandı. Bence Toddlebikelar, halen yavaş yürüyen yeni yürümeye başlamış ve aksi takdirde bir bebek arabasında olacak bir çocukla rahatça gezinebilmenin harika bir yolu.