Share on Facebook
 
 
 
Share on Twitter
 
 
 
Share on Google Plus
 
 
 
Share on Pinterest
 
 
 
 
 
 
Paula, Richard ve Nola
 
 
 
 

Paula, Richard ve Nola

 
Merhaba, Toddlebike hakkında geri bildirim vermekten çok mutlu oluruz. Bu güzel çocuk bisikletinden ilk kez, kızımız Nola için aldık. Kızımız için küçük bir denge bisikleti arayıp, 1 yaşında olmasından ötürü yeteri kadar küçük hiçbir şey bulamadığımız bir anda bisiklet mağazalarını ziyaret ettiğimizde haberdar olduk. Tamamen şans eseri bu mağazalardan bir tanesindeki bir çalışan bize Toddlebike tan bahsetti ve almamızı tavsiye etti.

Bisiklet ilk görüşte aşka dönüştü ve Nola, havanın nasıl olduğu farketmeksizin kasabamız Banchory civarında sürat yapmasıyla bilinir oldu. Bisiklet o kadar ufak ve hafif ki, yürüyerek gezemediğimiz zaman, arabanın çocuk koltuğundaki Nora'nın kucağında kendine kolayca yer buldu.

Nola oldukça minyon ve 37 aylık olmasına rağmen halen bisikletini kullanıyor ve itiraf etmemiz gerekiyor ki, bir sonraki adım olan daha büyük denge bisikletine geçişle birlikte toddlebike'i emekliye ayıracak olmak gerçekten üzücü olacak.

Bisiklet harika bir eğlence oldu. Nola'nın 3 büyük ablasına ayak uydurmasına yardımcı oldu, küçük yaştan itibaren ona bir bisiklet üstünde güvenle durmayı öğretti ve onu sonraki adıma hazırlayıp, iyi bir egzersiz sağladı. Her çocuğun bu bisiklete sahip olması gerektiğini düşünüyoruz!

Kızımız harika bisikletiyle harika zaman geçirdi. İnsanlar yanımızdan çocuklarını bebek arabasına bağlamış şekilde geçiyorlardı. Bize de ; "Onu bisiklet üstünde kendi başına gezdirmek konusunda ne kadar cesursunuz" diyorlardı. Aslında bizler sadece, çocuklara egzersiz imkanı sunulması ve en küçük yaşlardan itibaren dışarıda eğlenme fırsatı verilmesi gerektiğini düşünen ebeveynleriz. Ve bir Toddlebike bunu başarmanın en iyi yollarından bir tanesi :-).